Yhteystiedot

Maksuohjeet
Laskut lähetetään sähköpostitse Isolta Verkkolaskupalvelusta e-invoices@isolta.com. Käytä aina viitenumeroa kun se on laskulla. Tilinumero OP FI18 5704 0420 0369 05  
Laskutusosoite
Porin Tarmo ry Pyöräily- ja triathlonjaosto c/o Elias Viitakoski, Itätullinkatu 30 C 27, 28100 PORI tai elias.viitakoski(at)celeria.fi tai e-laskutustunnus: 003701373685 operaattori:  OKOYFIHH.
Käyntiosoite
Kuninkaanhaanaukio 6, 28130 Pori

Johtokunta

Puheenjohtaja
Jyrki Lepistö Riihikierto 4, 29600 NOORMARKKU 050 521 6413 jyrki.lepisto(at)hotmail.com
Varapuheenjohtaja
Antti Olenius 040 173 3070 antti.olenius(at)gmail.com
Sihteeri
Jyrki Torvela, Metsäkuusentie 6, 28660 PORI 040 557 0247 jyrki.torvela(at)hotmail.com
Taloudenhoitaja
Elias Viitakoski, Itätullinkatu 30 C 27, 28100 PORI 040 159 9918 elias.viitakoski(at)celeria.fi
Nuorisovastaava
Elle Porri, Viehekuja 6,28330 PORI 040 831 0718 elle.porri(at)gmail.com
Maastopyöräilyvastaava
Taneli Tiirikainen, 044 701 5281 taneli.tiirikainen(at)opettaja.fi
Triathlonvastaavat
Jussi Viljanen, Asumakuja 4,28220 PORI 040 715 4686 jussi.viljanen(at)telko.com ja Elias Viitakoski, Itätullinkatu 30 C 27, 28100 PORI 040 159 9918 elias.viitakoski(at)celeria.fi
Kuntopyöräilyvastaava
Tehtävä avoinna.

Eri aihepiirien yhteyshenkilöitä

Kilpailuhin ilmoittautuminen
Tuula Lepistö, Riihikierto 4, 29600 NOORMARKKU 050 343 6013 tupu.lepisto(at)hotmail.com
Alue- ja harjoituskilpailut
Elias Viitakoski: torstai-tempo, Veijo Kari: cup-kilpailut, Taneli Tiirikainen ja Jari Iisakkala: XC , Jyrki Lepistö: cyclocross.
Webmaster, IT-vastaava
Elias Viitakoski, Itätullinkatu 30 C 27, 28100 PORI 040 159 9918 elias.viitakoski(at)celeria.fi
Jaoston edustaja pääseuraan
Henna Majuri

 

Jätä kommentti

Tietosuojavarmistus * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.