Harjoitusaikataulu

VOIMISTELUKOULU 2017-2018

RYHMÄ PÄIVÄ KLO
KUPERKEIKKA TYTÖT JA POJAT 3 v. TI 15.30-16.15
KUPERKEIKKA POJAT 4-5 v. TI 16.00-17.00
VOLTTI-JATKORYHMÄ TI 16.00-17.30
KUPERKEIKKA TYTÖT 4-5 v. KE 17.30-18.30
VOLTTI-ALKEISRYHMÄ 7-12 v. KE 18.00-19.30
KUPERKEIKKA TYTÖT 6-8 v. KE 18.30-19.30
KUPERKEIKKA POJAT 6-8 v. KE 18.30-19.30
KUPERKEIKKA TYTÖT JA POJAT 9-14 v. KE 19.30-20.30
AIKUISET YLI 15 v. KE 19.30-21.00
TEMPPUKLUBI 1-3 v. + AIKUINEN PE 15.30-16.30
KUPERKEIKKA TYTÖT JA POJAT 3-5 v. PE 16.30-17.30
TEAM GYM -HARRASTERYHMÄ 9-12 v. PE 18.30-20.00

Kaikki ryhmät harjoittelevat urheilutalon telinetilassa.

Voimistelukoulun harkoitukset alkavat viikolla 35.

  • Koulujen syyslomaviikolla ei ole harjoituksia ellei ryhmälle toisin ilmoiteta.
  • Itsenäisyyspäivänä 6.12. ei ole harjoituksia.
  • Kevätkaudella 2018 jatketaan samoilla ryhmillä kuin syyskaudella eli ryhmiin ei tarvitse ilmoittautua uudelleen.
  • Koulujen hiihtolomaviikolla ei ole harjoituksia.
  • Perjantaina 30.3. ei ole harjoituksia.