Pomarkku Avovesiuinti 8.7.2017 TULOKSET

Avovesiuinti   8.7.2017
Matkat:   Mökki Special n. 400m  ,  Salmusluodon Selviytyjä n. 1,2 km  ,  Salmusluodon Sankari n. 2,3 km
Sij. Sarja Nimi Seura Aika
1 Salmusluodon Sankari_M Jarno Stenroos Porin Tarmo 0.26.56
2 Salmusluodon Sankari_M Kai Heinonen Porin Tarmo 0.36.44
3 Salmusluodon Sankari_M Jukka Ahlberg Seinäjoki 0.38.12
4 Salmusluodon Sankari_M Tuomas Huhmarniemi * 0.38.48
5 Salmusluodon Sankari_M Elias Viitakoski Porin Tarmo 0.39.16
6 Salmusluodon Sankari_M Tommi Veneranta Pori 0.43.22
7 Salmusluodon Sankari_M Juha-Matti Hautaniemi Porin Tarmo 0.43.45
8 Salmusluodon Sankari_M Kai Koski Porin Tarmo 0.45.30
Sij. Sarja Nimi Seura Aika
1 Salmusluodon Sankari_N Tiina Mäkelä Porin Tarmo 0.37.05
2 Salmusluodon Sankari_N Kati Karinharju Tribabes 0.39.57
3 Salmusluodon Sankari_N Elle Porri Porin Tarmo 0.43.46
4 Salmusluodon Sankari_N Outi Salminen Helsingin uimarit 0.44.32
5 Salmusluodon Sankari_N Riitta Heinonen Porin Tarmo 0.44.50
6 Salmusluodon Sankari_N Kati Linna-aho Pori 0.45.29
7 Salmusluodon Sankari_N Anna Kruunari TT226 0.46.09
Sij. Sarja Nimi Seura Aika
1 Salmusluodon Selviytyjä_M Ville-Matti Erkintalo S.C Pingviinit 0.18.36
2 Salmusluodon Selviytyjä_M Markus Ala-Korpela Ulvila 0.20.41
3 Salmusluodon Selviytyjä_M Mikko Setälä Porin Tarmo 0.22.08
4 Salmusluodon Selviytyjä_M Jyrki Lepistö Porin Tarmo 0.22.39
5 Salmusluodon Selviytyjä_M Jarmo Salo Porin Tarmo 0.23.00
6 Salmusluodon Selviytyjä_M Paavo Voltti Uimalla Yli ry 0.28.45
Sij. Sarja Nimi Seura Aika
1 Salmusluodon Selviytyjä_N Päivi Uusitalo Nereus 0.22.41
2 Salmusluodon Selviytyjä_N Essi Hyle Porin Tarmo 0.23.40
3 Salmusluodon Selviytyjä_N Sari Raitakari Harjavallan Uimaseura 0.2540
4 Salmusluodon Selviytyjä_N Kirsi laine Pori 0.28.37
5 Salmusluodon Selviytyjä_N Marita Lampioinen Pori 0.31.56
6 Salmusluodon Selviytyjä_N Outi Satomaa Pori 0.32.10
7 Salmusluodon Selviytyjä_N Irma Ahonkivi Rastikarhut 0.37.44
DNS Salmusluodon Selviytyjä_N Riina Santamäki-Pesonen Pori DNS
Sij. Sarja Nimi Seura Aika
1 Mökki Special_M Jere Joki * 0.09.03
2 Mökki Special_M Ville Kuusimäki Porin Uimaseura 0.09.08
3 Mökki Special_M Harri Haavisto Uudenkylän Kyläyhdistys 0.10.24
4 Mökki Special_M Sergei Juvonen Pori 0.10.53
5 Mökki Special_M Auvo Kuusimäki Lehtolan pojat 0.11.25
6 Mökki Special_M Veikko Koski * 0.17.22
7 Mökki Special_M Markku Lindholm Uudenkylän Kyläyhdistys 0.21.40
Sij. Sarja Nimi Seura Aika
1 Mökki Special_N_PUOLIKAS Eila Juvonen Pori 0.08.03

Jätä kommentti

Tietosuojavarmistus * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.